1. Doba hotelowa trwa od godziny 15-tej, a kończy o godzinie 10-tej w dniu wyjazdu. Bardzo prosimy o przestrzeganie godzin doby hotelowej.
 2. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszej rezygnacji nie zwracamy opłaty za czas niewykorzystanego pobytu.
 3. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji pobytu przepada w całości w przypadku odwołania przez Gościa rezerwacji pobytowej.
 4. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 400 zł, która zwracana jest w dniu wyjazdu, po wcześniejszym sprawdzeniu stanu apartamentu.
 5. Osoby nie zameldowane w pensjonacie mogą przebywać u Gościa w pokoju w godzinach 8-22.
 6. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22-7.
 7. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub zniszczenie przedmiotów należących do Gości.
 8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy.
 9. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości , na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 10. Opłata za zgubienie klucza do pokoju wynosi 50 PLN.
 11. Nasz obiekt chętnie przyjmuje Gości z pieskami, pod warunkiem, że pies nie niszczy przedmiotów znajdujących się w obiekcie, nie jest zbyt hałaśliwy. Natomiast do obowiązków właściciela czworonoga należy wyprowadzanie pupila za potrzebą poza teren obiektu! Za pobyt psa pobieramy opłatę w wysokości 20 zł/doba.
 12. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu, obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz do opuszczenia terenu pensjonatu.